Červenec 2015

Tipy a rady pro vyrábění

24. července 2015 v 13:37 | TheRealAnnie
Hi everybody, dneska jsem si pro vás připravila článek, kde bych vám trochu chtěla pomoct a předat pár rad a tipů, když chcete začít s vyráběním.

Trpělivost
Ano, tu budete potřebovat asi nejvíc ze všeho. Nezoufejte, když se vám něco nepovede, nikdo není dokonalý :) Pokud se bojíte, že váš výsledek nebude vypadat jak si to představujete a potřebujete mít svoje výtvory naprosto dokonalý tak si to můžete zkusit na menším formátu a nebo s materiály, kterým vám není líto.

Vlastní nápady:
Někdy chce zapojit i vlastní hlavu s vlastními nápady i když máte přesný popis na blogu. Takhle kolikrát čověk vymyslí i něco lepšího.

Pomůcky
Tady u nás na blogu jsou návody, kde toho potřebujete více či méně, ale je tu rozhodně několik věcí, které byste měli mít vždy u sebe. :) (Ach, kde začít :D)

Lepidla:
Vyplatí se pořídit si tavnou pistoli a ,,náboje" do ní. (Seženete ve výtvarných a kutilských potřebách, taky ji jednou měli v Tchibo) A pak taky větší nádobu Herkulesu, s ním se dobře dají zafixovat třpytky apod...

Nástroje:
Přeskočím nůžky a další zcela jasné věci :)
Můj největší kamarád je vysouvací nožík, se kterým se ale musí manipulovat opatrně.
Dále kleštičky a pinzeta :)

Dekorace:
V poslední době jsem si oblíbila scrabookové papíry a washi tapes, takže pokud ty nemáte, máte tři možnosti: buď budete muset mít fantazii a nápady, abyste to nahradili něčím jiným nebo máte smůlu nebo budete nuceni běžet do obchodu :D

A to je asi tak vše, co mě teď napadlo. Doufám, že sem vám trochu poradila.
Užívejte života a u dalšího článku ahoj!

Objektiv/ DIY

22. července 2015 v 10:08 | TheRealAnnie |  Výrobky a Návody
Hi everybody, dneska jsem si pro vás připravila návod jak si vyrobit objektiv na foťák s nějakým vzorem. Jdeme na to!

Budete potřebovat: tužku, nůžky, vysouvací nožík, karton a foťák/ samotný objektiv

Vezměte si karton a obkreslete svůj objektiv, kolečko vystřihněte


Zhruba doprostřed nakreslete nějaký vzor. Srdíčko, kolečko, hvězdičku apod. Vzor vyřízněte vysouvacím nožíkem, ale dělejte to na nějaké podložce- zbytek kartonu, noviny,..


Potom stačí přiložit na objektiv fotoaparátu a fotit! :3Doufám, že se vám návod líbil, užívejte života a u dalšího článku ahoj!

Infinity bracelet/ DIY

17. července 2015 v 15:16 | TheRealAnnie |  Výrobky a Návody
Hi everybody, vyrobila jsem náramek s přívěskem nekonečna, rozhodla jsem se, že vám dám návod, aby tu něco bylo! :) Jdeme na to!

Budete potřebovat (je toho opravdu máloUsmívající se): přívesek- nemusí to být nekonečno, ale musí to být něco kam se dá zauzlovat provázek, provázek, nůžky.Nejdříve si vezmete první dlouhý provázek, přepulte ho a navažte na přívesek.


Normálním jednoduchým uzlem přivažte další provázek, ale může být kratší, protože delší nevyužijete.


Kratší provázek je středový a budete kolem něj oplétat zbylé dva provázkytímto způsobem:
(Levý provázek je NAD středovým provázkem)


Pokračujete takto:
(Pravý provázek je NAD levým, POD středovým a spodem provlečený k levému- postupuji zprava doleva)


A utáhnete, takto budete pokračovat pořád dál. (Jen se modlím, aby jste to pochopili :D)


Obě strany udělejte stejně dlouhé a dohromady je svažte posouvacím uzlem (ten vám teď nebudu popisovat, ale můžete si ho najít na internetu a pokud nechcete svažte to normálním uzlem, ale musíte počítat s tím, že pokud se vám zvětší zápěstí, pak si náramek asi nevezmete.)


Takto to vypadá výsledně:To by bylo pro dnešek vše, návod je trošku delší a i přesto doufám, že se vám líbil. Užívejte života a u dalšího článku ahoj!

Jsem zpět!

17. července 2015 v 15:05 | TheRealAnnie
Hi everybody, jsem zpět! :3 Chtěla jsem vám na konci školního roku popřát krásné prázdniny, ale rozbil se mi nenávratně počítač (zase :( ) takže to dělám teď! Užijte si volno a pořádně si odpočiňte! :)
Tím se chci i omluvit proč nebyly žádné články... Ale chci to napravit, proto hned dnes, za chvíli jeden nový další vyjde!
Tak to by byla jen taková menší omluva. Pokud máte nějaké přání a měla bych oněčem napsat určitě mi dejte vědět...
Užívejte prázdnin a u dalšího článku ahoj!