Briliantina prstýnky

28. června 2014 v 20:40 | Annie |  Zajímavosti a Recenze
Hi everybody, je sobota, co to znamená? Někdo možná tuší... ano zajímavost! Na začátek chci říct, že dnes to bude o známých briliantina prstýncích a pak taky, že jsem byla dnes s rodinou na pouti, tak možná bude článek :)

Sice jsou prstýnky spíš pro mladší dívky, ale mně stejně připadají pěkné a zajímavé.
Já prstýnek mám jeden - fialový a dostala jsem ho už asi před dvěma lety.
Přijde mi jako dobrý napád, že dělají soutěže o nejlepší návrh nového prstýnku. Rozvíjí kreativitu, baví se, někdy dávají do prstýnků svoje pocity nebo vzpomínky a dělají něco zajímavého. Proč ne?
Ale cena je někdy (podle mě) až moc vysoká, na to, že je to jen plast (nevím jestli se mi to jen nezdá nebo možná nejsou všechny takové) Ta cena bude asi kvůli tomu, že prstýnky už mají známější značku.


Ok, tak to je asi vše, bylo to nějak slabší :D

Napadlo mě, že bysme mohly vyrábět něco, co by bylo pro nás typické. Aby jste rozumněli vyráběly bysme něco pořád dokola pak bysme to rozdávaly, prodávaly. A s tím se pojí i výroční soutěž :3 Nic ještě není domluvené, takže ten kdo se těší tak si nesmí dělat moc velké naděje. Stejně je můj názor, že se nikdo nepřidá a tak žádná soutěž nebude, ale je to jen na tom, jak moc bude zájem a jak moc budou komentáře!

Užívejte života a u dalšího článku ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama