Poznámkový blok / DIY

2. května 2014 v 17:04 | Annie |  Výrobky a Návody
Ahoj! Dnes jsem připravila zase návod. Poslední dobou mě opravdu hodně začalo bavit vyrábět něco jiného než šperky a tak jsem se pustila do předělávání a vylepšování věcí tzv. DIY. Takže jsem se doma porozhlížela po nějakých věcech a pohled mi spadl na starý menší kalendář z Řecka, přemýšlela jsem jak bych ho mohla využít nebo zneužít a napadlo mě, že bych si z něj mohla vytvořit poznámkový blok, který bych pořád měla na očích, protože taky patřím mezi skupinu lidí, kteří mají práce až nad hlavu a občas zapomenou co vlastně chtěli udělat. Jdeme na to!

1. Potřeby: kalendář, papír (barevný), tužka nebo fix, nůžky, pravítko a ,,žvýkačky" (ta čtverečková věc úplně nalevo)

2. Z kalendáře vytrhneme několik stránek, já jsem si jich tam nechala sedm jako je sedm dní v týdnu, takže jeden obrázek na jeden den. A jelikož ten karton na konci kalendáře byl moc krátký a tam chci mít poznámky, musela jsem obrázky zkrátit. Na obrázku je vidět střih, kde jsem střihala.

3. Po zkrácení jsem na desky nalepila ty ,,žvýačky". Na tomhle se mi strašně líbí to, že budou pořád lepit, ale hlavně budou držet jak na tom kartonu ale i na papíře.

4. Nalepíme papír, ten papírek se bude moct vyměňovat jak jsem psala výše ty ,,žvýkačky" hlavně drží na tom kartonu, z papírku se dají snadno sundat.
Bloček dozdobíme a já už tam pro Vás vzkaz/poznámku mám :) Nebo si tam můžete zapsat nějaký citát ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama