Jen a jen škola...

27. května 2014 v 18:23 | Annie
Hi everybody, dnešní téma článku bude "škola". Jelikož za měsíc budou prázdniny, tak všichni učitelé začínají bláznit s písemkami a zkoušením. Už teď na začátku týdne máme naplánovány čtyři písemky. A tím chci říct, že opravdu netuším jak to bude s blogem předpokládám, že moc článků nebude a když ano, budou předepsané dopředu. Taky si myslím, že články budou jenom ode mě a nebudou od Reiny, protože ta školu bere z nás čtyř nejvážněji.

Já bych články i v týdnu psala více, ale na to prostě nemám. Každé ráno se probudím s myšlenkou: ,,Oooooh... už zase škola" během té doby, než se doplazím do koupelny si řeknu: ,,Ok, další den se pokusím o nějaký dobrý známky a budu se snažit" ve škole na začátku je to docela dobré, ale dopoledne jak začnou říkat písemky a úkoly začínám být znechucená a znuděná čím dál víc a nejen já (určitě to taky znáte). Poslední hodinu se modlím, aby to konečně skončilo a my mohli jít na oběd, ale ani tam to není takové jaké bych si přála... Doma se zase učím a odpoledne uběhne mnohem rychleji než ve škole. A pak už jsem mrtvá, naštvaná a nevím co všechno ještě, že nejsem schopná udělat něco smysluplného.

Výsledek tohoto článku (už jsem jak naše profesorka matiky "výsledek") je, že o víkendech pravděpodobně v sobotu se pokusím aspoň nafotit nějaké fotky na návody. Po dobu čtyř týdnů (ano je to hodně) bude omezenější přísun článků (uh... vážně začínám mluvit tak nějak.... dospěleji? Bláznivěji? )
Ale na druhou stranu taky vím, že nejsme jediná škola, která před prázdninami píše a tak si uvědomuji, že návštěvnost bude možná i nulová..
No každopádně, přeji všem hodně štěstí ve škole i doma, nenechejte se zdeptat a užívejte života a u dalšího článku ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama