Duben 2014

Náramek s přívěsky

25. dubna 2014 v 14:55 | Annie |  Výrobky a Návody
Čaute! Našla jsem na googlu jeden super nápad na náramek proto jsem ho zkusila a udělala vlastní návod :) Jdeme na to!

Zdroj:http://vivian-art.blogspot.cz/2014/03/diy-01.html
Myslím, že není potřeba nic dodávat a že je naprosto jasné jak to udělat :)

A moje provedení:

Krabičkááááá

22. dubna 2014 v 10:02 | Annie |  Výrobky a Návody
Ahoj, dneska jsem se rozhodla poupravit si krabičku a nafotit vám to :) Už je nějakou dobu co jsem objevila krabičku od štětek do uší a říkala jsem si jak bych jí mohla využít. A pak mě napadlo, že bych si ji mohla upravit, nalepit si na to něco a pak si tam něco dávat, přece krabičky se hodí vždycky.

Co budeme potřebovat: krabičku, barevné a balící papíry + lepidlo, nůžky a ozdůbky

Balícím papírem zakryjeme informační cedulky (nevím jak jinak to nazvat, prostě to co tam překáží :D)

Z barevného papíru si vyrobíme jednoduchou mašli. Vyrobila jsem ji tak, že jsem si vzala dva stejně dlouhé proužky papíru konce jsem přiložila k sobě a kde byly ty konce tak jsem nalepila ten fialový spoj.

Mašli jsem nalepila na krabičku a tu jsem ještě dozdobila hnězdičkami.

Doufám, že se vám návod líbil a že ho využijete nebo třeba trochu poupravíte ;)

Co třeba... tužka?

14. dubna 2014 v 19:39 | Annie |  Výrobky a Návody
Dávám další návod! *nadšeně si poklepu po rameni* Tentokrát je to obyčejná tužka do školy, proč? Protože vás určitě taky nudí ty ošklivé červené a zelené tužky od firmy KOH I NOOR a když si je vylepšíme tak určitě budeme mít lepší náladu i ve škole ne!? Po vylepšení tužka neponese název firmy ze které vyšla, ale bude moct mít název po vás!
Tak se do toho dáme...

Potřeby: tužka, nůžky, lepidlo, balící papír

Nejdříve zkusíme kolik budeme potřebovat papíru a když si odměříme délku a šířku, můžeme papír na tužku nalepit.

Takhle vypadá výsledek, doufám že se vám návod líbil! :) (ignorujte tu mapu xD)

Lak na nehty

12. dubna 2014 v 22:10 | Annie |  Výrobky a Návody
Ahoj! Plním jednu část z mých slibů a to návody! :) Tenhle návod jste už možná někde viděli a jestli ne a jste fandové do laků na nehty tak se vám to bude líbit.
Jde o to, že si vezmete průhledný lak na nehty, je jedno jaký klidně od větví (větnamců) a nasypete k tomu třpytky, promícháte a je hotovo, máte lak podle svých představ. Podle mě je to docela dobrý nápad, přece ne všichni v obchodech seženou laky, které by se jim líbily.

Tady je už výsledek ;) A ano v tom laku je odraz mého foťáku :D

Napište mi váš názor do komentářů, jestli se vám to líbí nebo jestli byste zvolili jiné barvy. Prostě pište mě baví si číst to co si Vy myslíte.

Bruslení

11. dubna 2014 v 21:52 | Annie |  Volný čas
Čaute, máme tu pátek, je hezky a my jsme se rozhodly, že si půjdeme zabruslit takže jsme tento plán zrealizovaly. Jezdily jsme blízko Haručina domu.

Tuhle fotku jsme si nemohly odpustit :'D Bohužel mi hned na začátku klekla baterka ve foťáku takže jsem musela fotit na mobil...

Pak jsme si řekly že bysme si mohly dát něco k jídlu, tak jsme šly k Haruko na svačinu.
Jíme zdravě! :)

Pak jsme ještě jezdily a já jsem v pět musela jet busem domů, nevím dokdy holky ještě jezdily (Míša s Reinou se do toho zbláznily) ale Haru se udělal puchýř takže myslím, že pak už to vzdala. Ale jedno vím jistě a to, že půjdeme znovu!
A jak jste si užili v pátek odpoledne vy? My suprově ;)

P.S. tenhle víkend se pokusím vytvořit nějaké články, mám hotové fotky na 2 návody + chystám se udělat další 2 návody a možná si zkusím pohrát s designem blogu, ale to si nejsem jistá. Každopádně asi budu předělávat většinu fotek a to tak, že je budu fotit na foťák ne na mobil, doufám že se to povede.

důležitá otázka :D

9. dubna 2014 v 17:34 | Míša
Ehm,Ehm...takže lidi..čte vůbec někdo tenhle blog? Já vím zatím jsme začátečníci a tenhle blog není úplně podle vašich představ *nepřidáváme skoro vůbec články*...přesto pište do komentářů o čem byste chtěli články nebo návody *docházejí nám nápady*. Každý přece nějak začínal.....S vyplazeným jazykem

S pozdravem
Míša

ZASE náušnice :D

4. dubna 2014 v 15:35 | Annie |  Výrobky a Návody
Tyhle články snad už vůbec nečtete, ale nemám vám to za zlé je jich tu spousta, všude samé náušnice... a jako by to nebylo málo, přidávám další! C:
Tohle bude bez návodu, zvládnete to i bez něj, chce to jen trochu fantazie jsou podobné jako ty fialové náušnice od Haruko a Míši, jestli nevíte, najdete je v archivu ,,březen 2014" pod názvem ,,fialové náušnice"

Zde jsou!