Březen 2014

Pro návštěvníky

31. března 2014 v 19:59 | Reina
Ahoj,
chtěla bych Vás požádat o Váš názor na blog, co by jste např. přidaly nebo změnily. Kdyby jste měli nějaký nápad nebo návrh tak pište. Díky moc.

Reina

Náramek přátelství

29. března 2014 v 22:14 | Annie |  Zajímavosti a Recenze
Malá inspirace na náramek přátelství, tenhle jsme nevyráběly my, kupovaly jsme ho proto v rubrice ,,inspirace". Vyrobit ho by šlo, ale my jsme nesehnaly korálky a šňůrku.
Náramky přátelství si kamarádi dávají na stvrzení přátelství a lásky :3 Měly by se nosit pořád, dokud se nezníčí a samy neodpadnou.

Takhle vypadá: ,,Zapínání":

Girl hockey

26. března 2014 v 21:08 | Reina |  Volný čas
Dneska jsme s holkama zažily ten nej tělák ze všech. Byly jsme na brusláku a profesorka nám nabídla, že si můžeme zahrát hokej. Bez váhání jsme nabídku přjmuly. Když zápas začal tým Bužírka corp. se do toho vrhl po hlavě. No, ale dopadlo to celkem dobře. Proti spolužačkám jsme vyhrály snad 5:2 a každá z nás nejmíň jednou hodila tlamu. Mně se zrovna povedla taková epická. Jela jsem s pukem na branku a když v tom mi (mou nešikovností) podjely obě brusle a rozstřelená jsem dojela s pukem až do branky, takže se to počítalo jako gól . No skrátka na tenhle tělák nikdy nezapomenem !Smějící se

Křišťálové náušnice

24. března 2014 v 18:11 | Annie |  Výrobky a Návody
Nový návod! Na ,,křišťálové" náušnice. Určitě si říkáte: ,,Budou ještě někdy návody na něco jinýho než náušnice??!!" moje odpověď zní: ,,Ne! NE! Ne! Počkat.... proč by měly být jen náušnice? Jasně že budou i jiný návody! Ale náušnice jsou nejsnažší a nejdostupnější věc na vyrábění, proto se těšte na tyto a ještě jedny náušnice a pak KONEČNĚ na inspiraci... náramek přátelství..."

Potřebujeme:
-korálky
-nýt nebo jehlu na náušnice (říkjte si tomu jak chcete)
-afro háček (háček na náušnice)
-kleštičky
-trpělivost

Postup: Na nýt či jehlu navlékneme korálky podle vašeho výběru. Na konci uděláme očko kleštičkami, aby se korálky nemohly vyvléknout. Pak dotvarujeme jak chceme, já jsem si zvolila kapku. Pak očka nandáme na háček a je hotovo! :3


Náušnice

15. března 2014 v 12:27 | Annie |  Výrobky a Návody
Malá inspirace na rychlé, jednoduché, hezké, levné náušnice. Ano, vyráběly jsme je my respektive já a Míša (Od Míši k Vánocům jsem dostala ty kočičky, Eifelovky jsem vyráběla já, jen tak)
Ty přívěsky stojí max. do 10Kč za kus, určuje se to podle velikosti a háčky se prodávají taky za pár korun, ale kdybych napsala cenu tak bych asi kecala, protože teď si vážně nevzpomenu.


Fialový náramek

9. března 2014 v 12:05 | Annie |  Výrobky a Návody
Máme návod na náramek, který nám připomíná náramky které si vozíváme od moře. Rozhodly jsme se ho dát i sem!
Potřebujeme:
-1m voskované šňůrky
-15 korálků
-2 korálky na konce

Postup:
Na šňurku navlékneme korálky, všech 15. Zauzlujeme na obou stranách, pozor! Musíme si nechat na každé straně pár centimetrů šňůrky. Za volným místem zauzlujeme a na ty dva konce navlékneme korálky a také zavéžeme, aby korálky nespadly. Viz. obrázek
Je to opravdu lehké, ale nejde to dost dobře popsat takže doufám že to pochopíte aspoň z obrázku ;)

A takto vypadá výsledek:

Fialové náušnice

7. března 2014 v 17:54 | Annie |  Výrobky a Návody
Tyhle náušnice mi daly Haruko s Míšou jako překvapení, jsou jednoduché, ale moc pěkné. V jednoduchosti je krása! C:
Jaký je váš názor?


Stojánek na náušnice

3. března 2014 v 18:25 | Annie |  Výrobky a Návody
Slibovaný návod! Konečně slib, který jsme dodržely! :3

Pokud máte tolik náušnic jako já, že nevíte kam je dát, tak vám mohu pomoci je uskladnit.
Vyrobíme si stojánek na náušnice, který mám doma taky! :3
Pomůcky: nůžky lepidlo, pravítko, tužka, kružítko nebo jiný ostrý předmět, starý stolní kalendář, balící papír nebo barevný papír
Vezmeme si starý kalendář a vytrháme z něj listy a necháme jen pevné desky. Změříme si, jak je kalendář, tedy teď už jen pozůstatky z kalendáře :D dlouhý na výšku a šířku. Tyto stejné parametry nanaseme na balící papír nebo barevný papír, který jsme si vybrali. Vystřihneme tento obdélník popřípadě čtverec, který vznikl na papíře a přilepíme ho na desky z kalendáře. První část je hotova!
Teď ta těžší část. Vezmeme si kružítko nebo jiný ostrý předmět, který propíchne karton. Mezi dvěmi stejnými naušnicemi je mezera jeden centimetr, mezi dvěmi páry náušnic je mezera dva centimetry. Nejdříve si naznačíme, kde budou dírky, abychom si to pořád nemuseli měřit. Když je tento krok hotov tak už to propícháme úplně. Já jsem si udělala tři řady (už brzy to stačit nebude :D) ,ale kolik si tam uděláte řad a místa je jen na vás.

A takhle dopadl můj stojánek Úžasný

Random článek z mé hlavy (au! bolí mě koleno!)

2. března 2014 v 23:29 | Haruko :3
sup' tady Haruko, pokud sem někdo chodí, měl by si všimnout že už skoro 3 měsíce nepřidáváme články. Důvod.... je prostý *povzdechne* lenost. Ta krutá vlastnost která dělá naše mozkové závity nepoužitelnými. Jen tak mimochodem jsme natočily video, ale nejde nám poslat, protože si musíme založit kanál na YT (což uděláme, a budeme nahrávat i lets playe), ale zatím bychom tam měly jen jedno video, a to se nevyplatí. Taky se trochu bojíme haterů, kteří jsou všude. Annie by měla taky někdy zítra přidat článek, takže vás to na další 3 měsíce snad zabaví


vaše Haruko (koneckonců, celý B.C. tým :3)