Hororový příběh I.

31. října 2013 v 20:29 | Annie |  Příběhy
Dneska je Haloween!!! Proto sem dám hororový příběh- není to podle skutečnosti.....

Emily Jonesová se přistěhovala do Moontownu, kde žije jen pár sez obyvatel. Přistěhovala se teprve včera a už má vybalené věci a nemá co dělat. Na víkendy všichni odjíždí a tak je městečko opuštěné.
Je zrovna pátek 13.1. a Emily se prochází po starých, tmyvých ulicích. Čekala, že někoho potká, ale neveděla že všichni odjíždí za příbuznými.
Najednou se na roku mihne stín, Emily ho sleduje až ke staré skládce. Osoba zmizí a Emily se ocitne uprostřed skládky, na obzoru vidí slunce to znamená, že svítá a Emily celou noc nespala možná měla vidiny z únavy. ,,Měla bych si jít lehnout."
Ráno si dá snídani a přemýšlí co se jí minulou noc přihodilo. Usoudí že vážně jen měla vidiny.
Pozve kamarádky z New Yorku. kde dříve bydlela, na osavu jejího nového domu. Přikáže sluhovi aby uklidil a připravil něco k jídlu. Za půl hodiny kamarádky přijdou. Dají si něco k pití a začnou si dělat šílené účesy, doma už je to nebaví a tak zajdou nakupovat, když se vracejí je už tma. Emily kamarádkám vypráví jak včera večer viděla ten stín. Nevěří jí. Ale v tu chvíli všechny uvidí stín muže na stěně.
,,Pojďme za ním!" šeptá Julie. ,,No já nevím včera mě dovedl až na starou skládku, docela jsem se bála" vypráví Emily. Jdou za stínem muže, který je zavedl až za starou skládku. Rose vykřikne a stín zmizí. ,,Co se děje Rose?! Vyplašila jsi ho!" pokárá Rose Emily. ,,No jo, ale tamhle je sekera a vypadá, že je na ní krev!" vyděšeně vzlyká Rose

KONEC PRVNÍ ČÁSTI
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BarusHey BarusHey | Web | 31. října 2013 v 20:33 | Reagovat

Ahoj mohla bych tě prosím poprosit o hlas v soutěži? Hraje se o DVD a kolo trvá jenom do zítřka.. Prosím, prosím, prosím, moc ráda bych vyhrála.. Kdyžtak moc děkuju a jsem tam jako BarusHey.. Stačí kliknout na web :)

2 Annie Annie | 1. listopadu 2013 v 16:18 | Reagovat

Ahoj, hlas tam máš :) Ale odepisuju ti až teď, dříve jsem to nestihla. Já tě taky o něco poprosím- naštěvuj dále náš blog! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama