Září 2013

Konečně!! :3

30. září 2013 v 20:15 | Annie
No takže nějaké nové informace...... Néééé kecám už by toho bylo moc :DDDD
Dneska dáme nějaký ten návod :) Dám návod jak vyrobit náramek je úplně easy a můžete si ho doladit jak chcete ;)
Budeme potřebovat:
-6 bužírek, různé barvy a od každého dvě
-provázek
-popřípadě korálky, přívesky, zapínání prostě něco na ozdobu ;)

Postup:
Nastříháme si bužírky po 20 cm, tak aby nám to bylo přes ruku, ale ne zase moc velké. Bužírka corporation má malé ruce a tak stačí 20 cm a méně.
Všechny bužírky spojíme tak, aby se vytvořil kroužek a aby ,,náramek" šel navléct na ruku. Spojíme to provázkem nebo gumičkou na náramky hlavně aby se to netrhalo.
A je hotovo!!!
Pokud chcete můžete vymyslet jiné zapínání (jako je na opravdových náramcích které koupíte), anebo si tam navléknete přívesky, dáte si tam korálky prostě ozdůbku ;)


=.= průběžná informačka

13. září 2013 v 22:35 | Haru *zívá*
Stráášně unavený. Všechny, ááále máme klubovnu :3 *protírá si oči* škola je náročná, profesoři zlí apod. První písemka byla z desetinných čísel, takže si to asi dovedete představit. (jako by ti někdo četl). Nevadí, videa v nejbližší době nebudou............ takže nečekejte......... něco :D =.= . Tak jo ale určitě nějaký videa budou :).

Málo času....

9. září 2013 v 18:41 | Annie
ANO!!! Já vím! Slíbila jsem že tenhle víkend budeme přidávat fotky a návody, ale tak nějak noooo se to nepovedlo...
1) V sobotu jsme s rodiči byli v Pardubicích a vrátili jsme se až večer
2) V neděli jsem dělala práce doma, učila se, pletla jsem a taky jsem byla protáhnout kosti-byla jsem na kole s bráchou.
Takže se moooc omlouvám za naše neslíbené sliby, pokusíme se to napravit, vlastně jsme nepřidaly fotky kvůli tomu že se nám nepovedlo vytvořit ten náramek, budu muset zvolit jiný plán jak to vyrobit.
Takže je na co se těšit, prosím počkejte :)

Hlídání dětí

7. září 2013 v 13:41 | Haruko a Very |  Volný čas
Haruko: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! měla jsem hlídat mého bratra a tak mi tady Very nabídla že půjdeme s bráškou ven. Byla to hrůza, nejhorší bylo že na každýho cizího člověka křičel: ,,ÁHÓÓÓÓÓJ!!!!!!!!"
Very: ano nabídla jsem Haruko že bychom mohly jít vyvenčit prcky, jenomže to byla chyba. Jejího bráchu nebylo vůbec snadné zaměstnat. Nejen že si nechtěl hrát s křídama ani pinkat. Prostě tam pobíhal, zlobil a na každého křičel: ,, AHÓÓÓJ!!!!".
Haruko: a když jsme šli domů, bratřík měl za úkol vyhodit papír od sušenky. Uviděl kytku ohraničenou zelenou drátěnkou a tak prohlásil: ,,Tady je koš!!". Načež tam hodil obal od sušenky.
Vaše Haruko a Very

Víkend!!!! :3

6. září 2013 v 19:09 | Annie
A máme tu víkend!!! Hurááá.... Sice za sebou máme teprve první týden školy, ale už by to stačilo a mohly by být prázdniny :DDDD
Bohužel už se to všechno rozjelo a prázdniny jsou nenávratně pryč :( *smutné pofňukávání* Proto budeme přidávat míň kvůli tomu, že máme víc předmětů, hodin, zlých učitelů (no pár hodných se taky najde) Ale měsíc abysme nic nepřidaly to zase né za týden pár příspěvků URČITĚ bude :)
Tenhle víkend 7.9-8.9.2013 hodláme přidat nějaký návod jak co vyrobit a ještě se pokudíme vyrtvořit náramek (nový nápad) a pokud se to povede tak přidáme fotku, ještě se nám nepovedlo zprovoznit galerii ale nejspíš využijeme plán B. Takže se nechte překvapit a naše Bužírka banda přeje krásný zábavně (třeba i romanticky) prožitý víkend :)

Nudaaaa

6. září 2013 v 11:55 | Annie

Celá Bužírka corporation píše tento článek přímo ze školy kde se velice nudíme :-( Přesněji před hodinou zemáku a to je teprve ultra nuda :D
Sice poslední hodina (dneska jich máme 5) ale všechny už se těšíme na zasloužený víkend, kdy budeme moct plest bužírky a věnovat se našem blogu.
Krasný poslední pracovní den přejí praštěné puberťačky Annie, Haruko, Very a Blondýna (Míšá :-D )

Jak to vzniklo

5. září 2013 v 21:39 | Haruko :3
(tohle je o tom jak začala naše firma a jakej byl náš první výdělek)
Byl krásný den na nebi ani mráček, maminka mi řekla ať se zbavím bužírek že to dělá akorát bordel a že je mám vzít do školy a rozdat je holkám, já pokrčila rameny a řekla si ,,koneckonců proč ne". Ve škole se na to holky vrhly (hlavně Reina) a mě to bylo šumafuk (já běhala někde po motýlí farmě), ale pak jsem viděla jak pletou ty obyčejný čtverečky, a jímala mě hrůza. A tak jsem je všechny naučila jak to plést a zrovna před hodinou dějepisu mi svitlo: ZALOŽÍME SI FIRMU!!!!!! (FUCK YEAAAAAAAAA) A ještě ten den o poledním klidu jsme si rozdělily funkce, jelikož to byl můj nápad tak jsem si sedla naproti Ann a povídám: ,,Takže...... Aničko......." Holky: *největší řehot* já: ,,ššššt" ,,Takže Aničko" holky: *opět řehot* já ,,TÍÍÍÍCHOOOO". A pak zazvonilo :3

Naše aktivity

5. září 2013 v 21:12 | Annie
Celá Bužírka corporation se účastní vánočních trhů a podobných akcí v okolí Hořovic (Středočeský kraj) Prodáváme (jak jinak) vlastní výrobky z bužírek.
Vzhledem k tomu, že Haruko, Very, Míša a i já vyrábíme docela hezké, kvalitní věci, které jsou dobré jako dárek každý si vybere aspoň 1 drobnůstku.
Tvoříme od písmen, šperků, přívěsků až po zvířátka, takže je opravdu z čeho vybírat (pokud kluk neví co má holce dát je fakt super nápad zajít k nám :D)
Vaše Annie

MOTTO

5. září 2013 v 19:08 | Annie
Všichni za jednoho!!! Ano to je náš tým a jedeme jako jeden muž (v našem případě jako jedna praštěná puberťačka) ale naše motto zní: Bužírky nade vše.
Bužírky co to vlastně je? Je to dobrá zábava, bavíme se při tom a rozvíjíme naše schopnosti v kreativitě, jo zapoměla jsem že se u toho dobře drbe :D a poslouchá písničky, je to vlastně relax......

Hey hey hey

5. září 2013 v 18:45 | Haruko
Vítejte na našem blogu (yaaaaaaaaay), info. žijeme všechny v Hořovicích a na poštovní dodávky ještě nemáme prostředky. Ale možnááááááá........... *dramatická odmlka* to někdy pujde ale můžete tento blog používat pouze na návody a inspiraci. :D